patryk bochniak Nazywam się Patryk Bochniak. Urodziłem się 3 października 1996 roku. Jestem uczniem klasy drugiej o profilu Technik Cyfrowych Procesów Graficznych w Zespole Szkół Ekonomicznych i Technicznych im. Stanisława Staszica w Słupsku.Biorę udział w projekcie, ponieważ historia jest moją pasją oraz wiążę przyszłość z pracą dziennikarza, więc ten projekt okazał się dla mnie idealnym przedsięwzięciem.

Projekt zainteresował mnie również dlatego, że daje możliwość kontaktu z osobami, które przeżyły drugą wojnę światową, co jest piękną, żywą lekcją historii oraz patriotyzmu. Dlatego, gdy mój historyk - Pan Tomasz Stempkowski zaproponował mi udział w projekcie to nie wahałem się nawet przez chwilę. Historią interesuję się od czwartej klasy szkoły podstawowej i z chęcią oglądam filmy dokumentalne oraz czytam książki historyczne, dzięki czemu poszerzam swój zakres wiedzy. Jeśli chodzi o dziennikarstwo to szczególnie interesuje mnie dziennikarstwo sportowe i w mam zamiar wybrać się na studia o takiej właśnie specjalności.